Bianca Vink

OR-lid vanaf juni 2017

Esther Krol

OR-lid vanaf september 2016

Ines Strohschein

OR-lid vanaf mei 2014

Krista Homan

OR-lid vanaf september 2018

Marcel Kooiman

OR-lid vanaf mei 2014

Mary Ton

OR-lid vanaf januari 2015

Matt Vorachen

OR-lid vanaf september 2018

Rachid Derraz

OR-lid vanaf september 2016

Dit is de OR


De Ondernemingsraad bestaat uit dertien gekozen leden, ondersteund door twee ambtelijk secretarissen. OR-leden worden aangesteld voor een periode van drie jaar. De termijn van de huidige OR-leden loopt af op 1 mei 2020.


In dit verslagjaar traden drie OR-leden af: Tjeerd Haasbroek in september, Sean Weggelaar in oktober en Sander van Raam in november. Zij zijn via tussentijdse verkiezingen opgevolgd door Krista Homan, Matt Vorachen en Saskia Duval.

Ramon van Steekelenburg

OR-lid vanaf september 2016

voorzitter vanaf mei 2017

Saskia Duval

OR-lid vanaf januari 2019

Tjeerd Bosch

OR-lid vanaf januari 2015

Wim Kuiper

OR-lid en vice-voorzitter vanaf mei 2017

Ylva Otting

OR-lid vanaf november 2015

Chantal Koldenhof

ambtelijk secretaris

Miranda Paping

ambtelijk secretaris

Jouw naam

Sta jij erbij in 2020?